O firmie

Firma Modern Logistics świadczy kompleksowe usługi spedycyjne w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego towarów oferując pełny zakres rozwiązań logistycznych na globalną skalę. Naszym głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zachowując jednocześnie indywidualne podejście do Klienta. Stanowimy zespół który posiada wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej. Nasze zaangażowanie i zdobyte umiejętności pozwolają nam szybko i sprawnie dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań.

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem dąży do optymalizacji procesów oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań logistycznych. Nasza firma wychodzi temu naprzeciw. Działamy według dewizy „przekaż nam organizację transportu i zapomnij o wszelkich formalnościach z tym związanych”.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Obsługujemy przedsiębiorstwa i prowadzimy dedykowane projekty dla firm z różnych branż. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania które stawiają nam nasi Klienci.

Biuro Obsługi Klienta
+48 32 448 34 19
Napisz do nas